Stratēģija

Durvju un logu ražošanas nozarē valda īpaša dinamika. No vienas puses patērētājiem ir augstas enerģijas, drošības un dizaina prasības. No otras puses ir jāspēj nodrošināt saprātīgu preču cenu, kas savukārt nozīmē procesu optimizāciju. Un tam nepieciešams tāds sadarbības partneris, kas domā līdzi.

VBH ir tas, ko meklējat. Uzticams, kompetents un inovatīvs. Mēs izstrādājam un piegādājām augstvērtīgas kvalitātes detaļas un risinājumus durvju un logu ražošanai, kā arī montāžas materiālus.

Mūsu produkti un pārdomātie risinājumi nodrošina klientiem labāko cenas un kvalitātes attiecību šajā nozarē. Mūs uzlabojam Jūsu darba procesus un palīdzam vienmēr būt soli priekšā pārējiem. Tas savukārt ļauj Jums nodrošināt labāko saviem klientiem.

Jūsu rezultāts: vairāk komforta, mazāk dīkstāves radītu zaudējumu un manāmi ietaupījumi. Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu produktu un risinājumu pievienoto vērtību? Apskatiet mūsu produktu piedāvājumu un pakalpojumus vai arī sazinieties ar mums (pasvītrotais teksts ir saite uz mājaslapu).

„Mēs sekmējam mūsu klientu panākumus. Mums tas izdodas, piedāvājot inovatīvus produktus un pakalpojumus, kas ļauj nodrošināt tādu pievienoto vērtību, kas nav atrodama nekur citur šajā nozarē. "- xxxx uzņēmuma vadītājs [attiecīgajā valstī] [vārds, uzvārds].

 • Klients pirmajā vietā

  Mēs gribam zināt, kas Jūs aizrauj. Jo tikai tā mēs varam pārspēt Jūsu gaidas.

 • Kvalitāte

  Esam latiņu uzlikuši ļoti augstu. Kvalitāti nodrošina mūsu darbinieku zināšanas un pieredze.

 • Inovācijas

  Jaunrade ir ceļš uz attīstību. Tieši tāpēc mēs pastāvīgi strādājam nākotnes virzienā.

 • Kompetence

  Būdami vadošie spēlētāji tirgū, mēs sadarbojamies ar labākajiem speciālistiem. Jau vairāk nekā 40 gadus.

 • Uzticamība un disciplīna

  Mēs turam savus solījumus. Mūsu darbi runā par mūsu vārdiem.

 • Komandas gars

  Savus panākumus mēs sasniedzam kopā.

 • Uzticēšanās un atklātība

  Uzticēšanās un atklātība ir sadarbības stūrakmeņi.

 • Cieņa

  Sadarbība nav iespējama bez cieņas. Un rezultātus nevar sasniegt bez sadarbības.