COVID-19

Ar šī gada 15. jūniju SIA "VBH Latvia" atsāk klientu apkalpošanu klātienē. Līdz ar to tiek atjaunota iespēja apmaksāt pirkumus kasē maksājot skaidrā naudā vai ar bankas karti. Tāpat arī tiek atjaunota iespēja tikties klātienē ar mūsu klientu menedžeriem, lai saņemtu konsultāciju par jūs interesējošiem produktiem.
 
Lai gan ārkārtas situācija valstī ir atcelta, tomēr aicinām jūs būt atbildīgiem un ievērot sekojošus drošības pasākumus:
 
1) Ienākot mūsu ofisā - dezinficēt rokas izmantojot dezinfekcijas līdzekli, kas pieejams gaitenī vai klientu apkalpošanas telpā.
 
2) Uzgaidīt ārpus klientu apkalpošanas telpas, ja visi klientu konsultanti ir aizņemti ar klienta apkalpošanu klātienē, līdz brīdim, kad kāds no viņiem atbrīvosies.
 
3) Ievērot 2 m distanci no citiem klientiem, kā arī VBH Latvia darbiniekiem, ja vien darbinieks neatrodas aiz aizsargstikla.
 
4) Lai saņemtu preces pie VBH Latvia noliktavas, izmantojiet durvju zvanu lai izsauktu noliktavas darbinieku, kas veiks preču izsniegšanu. Lūgums neienākt VBH Latvia noliktavā bez darbinieka uzaicinājuma.

 
Mēs vienmēr priecājamies satikt mūsu esošos un potenciālos klientus klātienē, taču ņemot vērā esošo situāciju aicinām jūs iespēju robežās turpināt izmantot attālinātās iespējas preču pasūtīšanai un apmaksai.