Pakalpojumi

Jūsu kompetentais partneris

VBH ir logu un durvju elementu eksperts. Mēs veicam ne tikai tirdzniecības un loģistikas uzdevumus vien. Mēs esam kompetents sadarbības partneris, kam klienti uzticas pilnībā. Tieši tāpēc mēs konsultējam un sniedzam vairākus pakalpojumus, kas atvieglo visu durvju un logu ražotāju un uzstādītāju darba procesu. Nodrošinām šos pakalpojumus ne tikai tiešsaistē, bet labprāt ierodamies arī klātienē. Sazinieties ar VBH pārstāvi jūsu reģionā.

CE-Fix: logu un durvju CE marķējuma tiešsaistes platforma

VBH tiešsaistes platformā CE-fix ir izdevīgs un ērts risinājums ekspertiem par logu un durvju ražošanas nozares CE marķējumu. Centralizētajā platformā atradīsiet visas materiālu grupas: koka, metāla un PVC izstrādājumus. Tādējādi ražotājiem šajā interneta portālā ar vienu klikšķi pieejami visi nepieciešamie CE dokumenti to plānotajām sistēmām.

VBH platformā nodrošina visus nepieciešamos CE dokumentus, tostarp produkta apliecību un sistēmas aprakstu – būvizstrādājumu detaļu datu lapas, apstrādes un montāžas instrukcijas, kā arī instrukcijas attiecībā uz ražošanas kontroles nodrošināšanu. Atkarībā no uzņēmuma lieluma lietotāji var izvēlēties pasūtījuma, darba vietas vai procesu protokolus.

Sadarbība ar „Rosenheim“

CE dokumenti sagatavoti sadarbībā ar pētniecības institūtu „ift Rosenheim“, kas pēc VBH pasūtījuma veikuši vairākus simtus pārbaužu. Platforma regulāri tiek papildināta ar jaunām sistēmām. Ja kādai konstrukcijai konstatē kaut nelielas novirzes no pirmreizējās pārbaudes rezultātiem, lietotājiem izvēlei tiek piedāvātas citas alternatīvas. Turklāt ar VBH starpniecību var lūgt veikt papildu pārbaudes. Eksperta lietotāja un prioritārās klases lietotāja tiesības sniedz pieeju papildu pakalpojumiem, piemēram, pamatojošais dokumentācijai par siltumizolāciju vai trokšņa izolāciju.

CE marķējums

CE marķēšanu jau kopš 2008. gada aprīļa ātri un tiešsaistē var veikt ar VBH tiešsaistes rīku CE-fix. Platforma paredzēta visiem logu un durvju ražošanas nozarē strādājošajiem, taupot laiku un naudu gan lieliem, gan maziem uzņēmējiem. Sistēma pārbauda katru konstrukcijas ražošanā izmantoto detaļu un salīdzina to ar vairākiem simtiem „ift Rosenheim“ veikto pētījumu. Tā kā  pastāv miljoniem dažādu variāciju, šī sistēma nodrošina precīzu ražotāja konkrētās konstrukcijas fiksēšanu.

Visbeidzot tiek saņemti viegli saprotami pārbaudes rezultāti un praktiski lietojami dokumenti, kas precīzi atbilst ražotāja konstrukcijai, tostarp:

  • pirmreizējās pārbaudes (ITT) pamatojošā dokumentācija izstrādājuma apliecības veidā;
  • būvizstrādājumu detaļu datu lapas;
  • lietošanas, apkopes un apstrādes rokasgrāmata;
  • montāžas padomi;
  • ražošanas kontroles protokoli (darbam ražotnē);
  • tīrīšanas un lietošanas rokasgrāmatas ar klienta logotipu;

Visi būtiskie dati veidlapās tiek iestrādāti automātiski. Ražotājiem savā ražotnē atliek vien veikt ražošanas kontroli. Procesu ievērojami atvieglo ikdienā lietojami un viegli saprotami VBH protokoli un dokumentācija. Būtiskus eksporta dokumentus var arī lejupielādēt.

CE-fix lietošana eksperta lietotāja statusā – pieejami papildu dokumenti bez maksas

Ja lietotājam CE-fix platformā ir „eksperta lietotāja tiesības“, tam pieejama atsevišķa tādu logu un durvju pamatojošā dokumentācija, kuru konstrukcija atšķiras no standartuzbūves. Vien dažu soļu attālumā un bez papildu izmaksām. Piemēram, iespējams saņemt ekspluatācijas dokumentus logiem ar augstākām siltumizolācijas īpašībām. Ja mainās Ug vai psi vērtības, sistēma nepilnu sekunžu laikā aprēķina jaunās ekspluatācijas īpašības un izstrādā attiecīgu pamatojošo dokumentāciju.

Klientu konsultēšana, izmantojot CE-fix

Tieši tāpēc neskaitāmi ražotāji eksperta lietotāja tiesības izmanto kā tirdzniecības rīku. Mainītās ekspluatācijas īpašības vienā acumirklī var pamatot ar saprotamu un uzskatāmu dokumentāciju. Pamatojošā dokumentācija ir papildināta ar attēliem, tomēr tajā neatradīsiet garus teorētiskus pārspriedumus. Tādējādi varēsiet pasūtītājiem un arhitektiem visu dokumentāciju par plānoto konstrukciju demonstrēt uz datora. Klienti saņems ticamu dokumentāciju ar visām konstrukcijas īpašībām, kā arī ražotāja un izstrādājuma nosaukumu, jo CE-fix platformā iekļautie pamatdati nav manipulatīvi maināmi. Pareizu aprēķinu apliecina „ift Rosenheim“ sertifikāts. CE-fix platformas lietošana eksperta statusā ir vienīgais šāda veida risinājums nozarē, kas to piedāvā.

Siltumizolācijas aprēķins un pamatojošā dokumentācija – CE-fix prioritārās klases lietotāja pieeja

Prioritārās klases pieeja CE-fix platformā nodrošina ātru siltumizolācijas aprēķinu par saprātīgu cenu, izsniedzot visu logu un durvju konstrukciju pamatojošo dokumentāciju. Papildu dokumentāciju var lejupielādēt. Pieejamas šādas prioritārās klases pieejas: Prioritārās klases lietotāja pieeja attiecībā uz siltumizolācijas aprēķinu un prioritārās klases lietotāja pieeja pamatojošās dokumentācijas izguvei.

Siltumizolācijas aprēķins – prioritārās klases lietotāja pieeja

Šīs klases lietotājs kopā ar siltumizolācijas aprēķinu saņem pamatojošo dokumentāciju saskaņā ar EN ISO 10077-1:2006. Tāpat kā standarta siltumizolācijas aprēķinos, arī šie aprēķin tiek veikti saskaņā ar pirms tam izdoto izstrādājuma apliecību. Augstā individuālās pieejas pakāpe skaidrojama ar plašo koka materiālu izvēli. Sistēmā iekļautas 26 koku šķirnes, tostarp dažādi īpašu koku šķirņu kubi, piemēram, airotherm vai Accoya. Sadaļā „Noteksistēmas“ izstrādājumam var norādīt individuāli piemērojamus reliņus un sliekšņus.

Pārbaužu pamatojošā dokumentācija – prioritārās klases lietotāja pieeja

Šīs klases lietotājs eksperta statusā piekļūst īpašai lejupielādes sadaļai. Bez jau minētajām izstrādājumu apliecībām šeit pieejamas arī dažādu pārbaužu atskaites, piemēram, trokšņa izolācija, gaisa caurlaidība un vēja pretestība.

Fiksēta likme vai priekšapmaksa

Prioritārās klases pieeju var apmaksāt ar fiksētu likmi vai priekšapmaksu. Fiksētā likme ir 1250,00 EUR gadā. Samaksājot šo summu, lietotājs saņem neierobežotu pieeju visam CE-fix piedāvājumam. Viena gada laikā lietotājs var veikt neierobežotu skaitu siltumizolācijas aprēķinu. Tāpat nav ierobežots arī pārbaudes atskaišu lejupielādes apjoms.

Otrs variants ir izvēlēties priekšapmaksu: CE-fix kontā tiek ieskaitīta summa 350,00 EUR apmērā. Par katru siltumizolācijas aprēķinu no konta atskaita 20,00 EUR, par katru pārbaudes atskaites lejupielādi – 50,00 EUR.

Logu un durvju konstrukciju sistēmu drošība

Stiprs lietus, negaiss, lielas temperatūras svārstības: Pastiprinoties ekstrēmu laikapstākļu biežumam, palielinās logu un durvju konstrukciju prasības. VBH ir palīgs un atbalsts ražotājiem ražošanas un instrumentu izvēles procesā. VBH CE-fix ekspertiem ir liela pieredze pārbaužu veikšanā. Mēs saviem klientiem spējam sniegt atbalstu par saprātīgu cenu, piemēram, veicot profilu nomaiņu uz IV78 un IV90.

Automātiska kataloga izveide profesionālam uznācienam

Automātiskā katalogu izveide VBH klientiem nodrošina profesionālu katalogu un piedāvājumu sagatavošanu. Tas jums neprasīs nekādas izmaksas un tikai mazliet laika, lai izveidotu speciāli pielāgotus piedāvājumus ar jūsu uzņēmuma logotipu un profesionālām VBH izstrādājumu fotogrāfijām.

Kataloga izveide nav sarežģīta un notiek ar VBH-Excel-Tool rīka palīdzību, ko var lejupielādēt vietnē vbh24.de.

Individuālas brošūras un skrejlapas – pārliecinoša komunikācija ar klientu

Attiecīgi veidoti informatīvie materiāli ir profesionāla uzņēmuma pazīme. Turklāt tas vienlīdz attiecas gan uz maziem, gan vidējiem, gan lieliem uzņēmumiem. Lai sagatavotu šos materiālus, piemēram, ar reklāmas aģentūras palīdzību, jārēķinās ar zināmu laiku un izmaksām. VBH piedāvā to darīt vienkāršāk un lētāk. Mūsu klienti var izmantot VBH dokumentus, savietojot tos ar sava uzņēmuma logotipu un rekvizītiem. Ar nelielām izmaksām panāksiet profesionālu rezultātu. Jūsu VBH eksperts labprāt sniegs Jums plašāku informāciju.

Artikula numura „klikšķa funkcija“ – vienkārša pasūtīšana no kataloga

Visi aktuālie VBH katalogi un brošūras pieejami katalogu forumā vietnē vbh24.de , kur tos var gan apskatīt, gan lejupielādēt. Lielākajā daļā gadījumu ir aktivizēta artikula numura klikšķa funkcija. Noklikšķinot uz artikula numura, klientiem atveras detalizēts pārskats, kur var apskatīt gan aksesuārus, gan pasūtīt preci.

VBH YouTube kanāls – uzstādīšanas instrukcijas tiešsaistē

VBH YouTube kanālā tiek ievietotas logu un durvju uzstādīšanas instrukcijas.
www.youtube.com/user/VBHDe