Rīki

Veiksmīgāka pasūtīšanas procesa rīki

Neatkarīgi no tā, vai pasūtāt tiešsaistē, vai caur materiālu iepirkuma sistēmu LOGOS, VBH regulāri uzlabo elektroniskās pasūtīšanas iespējas. Turklāt mēs to darām, ievērojot mūsu klientu prasības un vajadzības.

VBH tiešsaistes veikalā vbh24.de klienti jebkurā diennakts laikā var apskatīt plašo VBH preču klāstu, kā arī VBH katalogus un brošūras. Materiālu iepirkuma sistēmā LOGOS (Logical Order System) atradīsiet gan materiālus un detaļas, gan programmatūru, un ar šo sistēmu jums tiks atvieglota loģistikas un noliktavas plānošana. Izmantojiet VBH elektronisko piedāvājumu, lai uzlabotu sava uzņēmuma pasūtīšanas un loģistikas procesus.

vbh24.de: Jūsu tiešsaistes veikals

VBH tiešsaistes veikalā klienti jebkurā diennakts laikā var apskatīt plašo VBH preču klāstu, kā arī VBH katalogus un brošūras. Piedāvājumā atradīsiet vairāk nekā xxx preču attiecībā uz logu un durvju ražošanu un instalēšanu.

E-pasūtījumi

Materiālu pārvaldību būtiski uzlabo materiālu elektroniskās pasūtīšanas risinājumi. VBH piedāvā klientiem ērtus materiālu elektroniskās pasūtīšanas risinājumus, kas savietojami ar vairākām, jau zināmām sistēmām.

LOGOS skaneru sistēma

Pasūti ātrāk, vienkāršāk un bez kļūdām – tāds ir e-iepirkumu projekta LOGOS mērķis. Izmantojot LOGOS easyscan programmatūru noliktavas plānošanas darbā, ar ērto skaneru sistēmu VBH klienti panāk uzlabotu pasūtījumu procesa nodrošināšanu.

LOGOS easyscan

Pasūtījumu programmatūra LOGOS easyscan nolasa skanera datus un pēc nepieciešamības apstrādā, papildina un saglabā tos vēl pirms pasūtījuma noformēšanas. Tādējādi materiālu iegāde kļūst vēl ērtāka.