Jūsu partneris logu un durvju elementu jomā

VBH ir logu un durvju elementu eksperts. Pieprasījumam atbilstošs preču sortiments, nozarei rakturīgu pakalpojumu klāsts un starptautisks preču izplatīšanas tīkls ir mūsu uzņēmuma pamatakmeņi.

VBH piedāvā logu un durvju uzstādītājiem un ražotājiem plašu sistēmu un risinājumu klāstu, lai nodrošinātu kvalitatīvu darbu. Piedāvājām ne tikai mūsu zīmola greenteQ preces un sistēmas, bet arī citu zīmolu aksesuārus un drošības tehnikas produktus.

Plašs pakalpojumu klāsts sekmīgai darbu plānošanai

Piedāvājam ne tikai dažādas preces, bet sniedzam arī pakalpojumus durvju un logu ražotājiem, uzstādītājiem un būvniekiem. Strādājot ar tādiem zīmoliem kā vbh24 un CE-fix. VBH piedāvā instrumentus un konsultācijas, kas būtisku atvieglo pasūtīšanas, dokumentēšanas un materiālu uzskaites procesus.

  • shop.vbh.lv ir uzņēmuma B2B portāls, kurā VBH klienti var veikt pasūtījumus jebkurā sev ērtā laikā, 24 stundas diennaktī.

    Uzzināt vairāk »
  • CE-Fix ir logu un durvju CE marķējuma tiešsaistes platforma. Visi CE dokumenti ražotājam ir tikai viena klikšķa attālumā

    Uzzināt vairāk »
  • Zīmola greenteQ preču klāstā atradīsiet galvenokārt ar būvniecību saistīas nozares produktus, kas pieejami visā pasaulē

    Uzzināt vairāk »